Image

Зали Ресторану

Ресторан має кілька розкішних залів: "Скарбниця" і "Печера Алладіна", Vip-зал.

Розрахована на 50 гостей, прикрашений панно із зображенням руїн Пальміри. То було одне з найбагатших міст античності, розташоване в сирійській пустелі. Десь на свіжому повітрі, під київськими каштанами, чуючи милозвучності дзюрчання водоспаду і плескіт золотих рибок, відчуваєш себе як в оазисі між Дамаском і Євфратом, на час, забуваючи про міську метушню.

Image

Тут з комфортом можуть розташуватися близько 30 гостей, прихована від сторонніх очей: сюди майже не чутно шум автомобілів, не заглядають цікаві перехожі, і панує атмосфера затишку і приємного усамітнення. Тут можна відпочити на м'яких диванах з подушками під коктейль-другий і хороший кальян.

Image

В "Печері Алладіна" (синьому залі) комфортно розміщується близько 50 гостей. Тут знаходиться водоспад бажань, куди кожен гість може кинути монетку й загадати бажання. Казковий інтер'єр залу гармонійно обіграний в синьо-золотих тонах. Особливий настрій створюють художній розпис і вітражна мозаїка в ансамблі з фактурним мармуром. Все це відтворює ергію східних почуттів, які потім будуть відгукуватися в серці і душі солодким присмаком.

Image

"Скарбниця" (червоний зал) зустрічає гостей печерою, наповненою різними скарбами, не бійтеся наступити на скляний вітраж на підлозі, все продумано і виконано бездоганно. У залі велика кількість дзеркал, на одному, навіть, затишно розташувався павич. Усе освітлення складається з декоративних ліхтарів, яких безліч. Все це створює затишок і невимушену обстановку - справжня "скарбниця"!

Для 30 гостей оформлений в червоно-золотих тонах і декорований дзеркалами і ексклюзивними сирійськими тканинами. У світлому, монохромному залі, прикрашеному з використанням східних візерунків і антикварних коштовностей, розставлена ​​меблі з натурального дерева.

Image

Для більш камерних зустрічей у ресторані передбачені два vip зали:

ДЛЯ 4 ГОСТЕЙ

ДЛЯ 8 ГОСТЕЙ. Візуальне рішення залів витончене і вишукане. Натхненням для дизайнера стала резиденція падишаха з «1001 ночі»: ніжно-хитромудрий інтер'єр об'єднує мотиви арт-деко і східного декору.

Image

Оформлений у східному стилі, тому, переступаючи поріг, ви опинитеся зовсім в іншому світі. Ось уже більше 20 років ми знаємо рецепт східної мудрості і гармонії: затишні дивани, акваріуми з екзотичними рибками та колоритна в міру пряна їжа, арабська музика, смачний кальян і справжній танець живота.

Ікона арабських ресторанів в Києві

Image