Image

Наші зали

Розрахований на 50 гостей. Прикрашений панно ручної роботи із зображенням руїн Пальміри. Це було одне з найбагатших міст античності, яке розташоване в сірійській пустелі. Тут, на свіжому повітрі, під київськими каштанами, насолоджуючись милозвучністю дзюрчання водоспаду, під плескотіння золотих рибок, відчуваєш себе як в оазисі між Дамаском і Євфратом, мимоволі забуваючи про міську метушню.
Image

Розрахована на комфортне розміщення близько 30 гостей. Тераса прихована від сторонніх очей, сюди майже не чути шум автомобілів, не заглядають цікаві перехожі, тому тут панує атмосфера затишку і приємного усамітнення. Наші гості можуть відпочити на м'яких диванах з подушками під бокал шампанського і насолодитися хорошим кальяном.

Image

Зал розрахований на 50 гостей. Тут знаходиться водоспад бажань, куди кожен гість може кинути монетку й загадати бажання. Казковий інтер'єр залу гармонійно обіграний в синьо-золотих тонах. Особливий настрій створюють художній розпис і вітражна мозаїка в ансамблі з фактурним мармуром. Все це відтворює синергію східних почуттів, які потім будуть відгукуватися в серці і душі солодким післясмаком.

Image

Зал для 30 гостей оформлений в червоно-золотих тонах і декорований дзеркалами і ексклюзивними сирійськими тканинами. У світлому, монохромному залі, прикрашеному східними візерунками і антикварними коштовностями, розставлені ​​меблі з натурального оливкового дерева.

Image

ДЛЯ БІЛЬШ КАМЕРНИХ ЗУСТРІЧЕЙ В РЕСТОРАНІ ПЕРЕДБАЧЕНО ДВА VIP-ЗАЛИ:

Для 4 гостей

Для 8 гостей.

Візуальне рішення залів витончене і вишукане. Натхненням для дизайнера стала резиденція падишаха з казки «1000 і одна ніч»: ніжно-придумкуватий інтер'єр об'єднує мотиви арт-деко і східний декор.

Image

Зал оформлений у східному стилі, тому, переступаючи наш поріг, ви опинитеся зовсім в іншому світі. Ось уже майже 30 років ми знаємо рецепт східної мудрості і гармонії: затишні дивани, акваріуми з екзотичними рибками та колоритна в міру пряна їжа, арабська музика, смачний кальян і справжній танець живота.

Image